سوال و جوابهای متداول
1
صدراباکس چیست؟ چگونه کار می کند؟

صدرا باکس یک وبسایت بر پایه تبلیغات کلیکی میباشد که محیطی را فراهم میکند تا واسط معتبر میان آگهی دهندگان و بینندگان آگهی ها (کاربران عادی) باشد. یعنی ما آگهی را دریافت میکنیم و بین کاربران به اشتراک گذاشته و مبلغی که از آگهی دهنده دریافت کردیم را بین کاربرانی که آگهی را تماشا کرده اند تقسیم میکنیم.

شما در این وبسایت میتوانید روزانه وارد حساب کاربری خود شوید و رویه آگهی ها کلیک کنید و درآمد کسب نمایید. جهت کسب درآمد بیشتر امکانات بیشتری در سایت قرار داده شده است که میتوانید از آنها نیز استفاده نمایید.

2
زیرمجموعه چیست و چگونه میتوان زیرمجموعه داشت؟

زیرمجموعه ها به کاربرانی گفته میشود که از طریق لینک دعوت شما در سایت ثبت نام کرده باشند. به این صورت این افراد زیر مجموعه و تحت سرپرستی شما قرار میگیرند و میتوانید آنها را از طریق پیام خصوصی راهنمایی کنید تا درآمد بیشتری داشته باشند همچنین درصدی از فعالیت زیرمجموعه ها به عنوان پاداش معرفی سایت به شما تعلق خواهد گرفت که میتوانید این میزان را در بخش ارتقاء حساب کاربری مشاهده نمایید.

در وبسایتهای تبلیغات کلیکی فعالیت زیرمجموعه ها بسیار حیاتی و مهم خواهد بود حتما سعی کنید تبلیغات مناسب جهت کسب زیرمجموعه بیشتر را داشته باشید. از طریق ارسال لینک عضویت مخصوص خود از دوستان و آشنایان و بازدیدکنندگان تبلیغات یا وبلاگ خود بخواهید در سایت ما فعالیت خود را آغاز نمایند.

در این سایت دو نوع زیرمجموعه وجود دارد: 1- زیرمجموعه مستقیم (زیرمجموعه ای که توسط لینک معرفی شما وارد سایت شده است) 2- زیرمجموعه اجاره ای( زیرمجموعه هایی که ما به شما ماهیانه اجاره میدهیم)

جهت به دست آوردن زیرمجموعه مستقیم و اجاره ای هم میتوانید در انجمن ها و ... تبلیغات با لینک خودتان را آغاز کنید و هم میتوانید از طریق بخش کاربری زیرمجموعه هایی که دارای سرپرست نیستند را خریداری کنید و از درآمد آنها پاداش بگیرید.

3
در نمایش آگهی ها مشکل دارم؟

از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر گوگل کروم میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.

4
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است.

5
از آگهی های آفر چگونه کسب درآمد کنم؟

آگهی های آفر نوعی آگهی هست که طی آن کاربران با انجام درخواست پیشنهاد شده و ارسال مدارک خواسته شده بعد از تایید کاربر تبلیغ دهنده مبلغ آن آگهی به حساب کاربر اضافه خواهد شد. کاربران میتوانند از طریق بخش پیشینه ها پیگیر درخواست خود باشند و وضعیت نهایی آن را مشاهده نمایند

6
با اینکه ثبت نام کرده ام نمیتوانم وارد سایت شوم؟

شما بعد از اینکه ثبت نام کردید باید لینک فعالسازی که به ایمیل شما ارسال شده است را بازکنید تا حساب شما تایید و فعال شود. اگر این ایمیل در پوشه اصلی و اسپم پست الکترونیکی خود یافت نکردید بار دیگر از طریق بخش ورود و کلیک رویه گزینه ارسال مجدد لینک فعالسازی اقدام نمایید.